O nas

Witamy Państwa na stronie zaczarowanego świata NIBYLANDII!

 

Stworzyliśmy bezpieczny plac zabaw dla Twoich pociech, aby zapewnić im prawidłowy rozwój fizyczny. U nas wszystkie skrzaty znajdą coś dla siebie, aby aktywnie spędzić czas. Nibylandia to kompleks zbudowany z myślą o dzieciach, gwarantujący im niezapomnianą zabawę. Znajduje się on w hali o dużej powierzchni użytkowej, dopasowana specjalnie na potrzeby dziecięcej zabawy.

Nibylandia jest przede wszystkim bezpieczna. Każde miejsce zostało zabezpieczone tak, aby dziecku nie stała się krzywda (między innymi poprzez specjalne gąbki, siatki, zabezpieczenia rogów). W Nibylandii jest miło, kolorowo i przyjemnie. Ciepłe kolorystycznie ściany są przyozdobione postaciami z bajek a podłoga na sali zabaw jest pokryta ciepłą wykładziną. Przygotowaliśmy także coś dla opiekunów podczas zabawy dziecka kawiarenkę z której widać cały świat Nibylandii oraz bawiące się dzieci. Serwujemy w niej produkty przeznaczone dla dzieci i opiekunów (doskonałą kawę NESCAFE, herbatę, napoje, przekąski).

Nibylandia w swojej ofercie posiada także zabawy zorganizowane dla grup oraz solenizantów. Na terenie sali zabaw można korzystać z szerokiej gamy atrakcji zabaw w krainie Nibylandii , gier zręcznościowych, symulatorów oraz toru z pontonami. Podczas imprez Twoją pociechą chętnie i z uśmiechem zajmie się Animator. Zapraszamy do zorganizowania niezapomnianych urodzin bez ograniczenia w liczbie gości, imprez okolicznościowych tj. Mikołaj, Andrzejki, bale karnawałowe, itp.

Zapraszamy do współpracy rodziców, opiekunów szkół podstawowych oraz przedszkoli. U nas zawsze jest pogoda oraz dobra zabawa!

Zapraszamy codziennie w godzinach:
– Poniedziałek-Piątek: 12:00-19:30
– Sobota: 11:00-19:30
– Niedziela: 11:00-19:30

Okres wakacyjny: od czerwca do sierpnia sala czynna od 15.00 do 19.30 we wszystkie dni

Nibylandia - świat zabaw dla dzieci

ul. Nickla 117 A
41-908 Bytom

Zapraszamy codziennie w godzinach

- Poniedziałek-Piątek: 12:00-19:30
- Sobota: 11:00-19:30
- Niedziela: 11:00-19:30
Okres wakacyjny: od czerwca do sierpnia sala czynna od 15.00 do 19.30 we wszystkie dni

Telefon komórkowy

E-mail

kontakt@nibylandia.bytom.pl

Na Państwa e-maile odpowiemy w ciągu 24 godzin!

Copyright © 2019 - 2022 Nibylandia Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: WEBMETAMORFOZA

pamiętaj o drugiej parze  skarpetek ,dla każdej osoby wchodzącej na sale rodzic+dziecko.